SAPANCA'NIN ÇINARLARINA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

GÜNCEL

SAPANCA'NIN ÇINARLARINA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen, ilçe içindeki hasta ve yaşlı ziyaretleri devam ediyor.

Çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle ya da yaşlarından dolayı evlerinde dinlenen hastalar Sapanca Belediyesi ekipleri tarafından ziyaret ediliyor.

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen'in talimatlarıyla Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce gerçekleşen ziyaretlerde, misafir olunan evlerde vatandaşların hal ve hatırları sorulurken, istek ve talepleri de dinleniyor.

Belediye olarak yaşlıların ve hastaların her zaman yanında olduklarını belirten Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürü Emine Tarım, "Başkanımızın talimatıyla her fırsatta yaşlı, hasta ve yeni doğan bebek ziyaretlerimiz devam ediyor. Hasta ve yaşlı ziyaretlerimizde bu hafta, Reyhan-Necmi Kösemen çiftini ve Havva Tanta teyzemizi ziyaret edip hayır dualarını aldık. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen'in selamlarını kendilerine ilettik. Ziyaretlerimizde büyüklerimize hayırlı ömürler hastalarımıza da Allah'tan acil şifalar diliyoruz. Büyüklerimize gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde görüyoruz ki, kendilerinin düşünülmesi hal ve hatırlarının sorulmasından çok memnun oluyorlar. Ziyaretimizde güler yüzle, hayır dualarıyla karşılanmak, onların samimi sohbetlerine katılmak ne kadar doğru bir hizmet yaptığımızı gösteriyor. Hasta ve yaşlılarımıza yaptığımız bu ziyaretlerimiz devam edecek" dedi.

ÖZCAN BEY OĞLUMA TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİN

Ziyaretine gidilen Necmi Kösemen "Özcan Oğlumun göreve gelmesiyle böyle güzel bir hizmeti hayata geçirmiş olduğu için öncelikle kendisini tebrik ediyorum. Artık, bizleri mutlu edecek tek şey halimizin, hatırımızın sorulması bizlerin geçmişte yaşadığı tecrübelerine değer verilmesidir. Emeği geçenlere, bizi düşünen Özcan bey oğluma teşekkürlerimizi iletin" dedi.