AHDE VEFA GRUBU SAPANCA'DA TOPLANDI

GÜNCEL

AHDE VEFA GRUBU SAPANCA'DA TOPLANDI

Sakarya Ahde Vefa Grubu, 2022 yılının ilk istişare toplantısını Sapanca'da gerçekleştirdi.

Sakarya Ahde Vefa Grubu, yılın ilk buluşmasında Sapanca Özkum Park'ta bir araya geldi. Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ve Belediye Başkanı Özcan Özen'in de katıldığı toplantıda, Sakarya Ahde Vefa Grubu yönetimi ilçede yürütülen çalışmalar ve planlanan yeni projeler konusunda bilgilendirildi.

Toplantıda Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ve Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçede yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında grup üyelerine ayrıntılı sunum yaptı. Sapanca'nın her geçen gün geliştiğini ve turizm ile ön plana çıktığını belirten Kaymakam Canpolat ve Başkan Özen, grup üyelerine katılımları için teşekkür etti.

Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ise "Yılın ilk toplantısında Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızı ağırlamaktan onur duyduk. Sapanca'da bulunmaktan ve yapılan çalışmalara şahit olmaktan ayrıca mutlu olduk. Her birimiz güzel ilçemizi çok önemsiyor ve güzel her projeye destek vereceğimizi yineleniyoruz. Kaymakamımız ve belediye başkanımız öncülüğünde Sapanca'mızda uyum içerisinde yapılan çalışmalar ve projeler hepimizi heyecanlandırdı. Önümüzdeki birkaç yıl içinde ilçemiz turizmi, sporu, ekonomisi ve güzellikleriyle daha ön plana çıkacaktır. Bunun için bizlerde ne gerekiyorsa yapacağız" diye konuştu.

Toplantıya; Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, SGK Sakarya İl Müdürü Erhan Çavuş, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis, Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Tekin Kaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Basın İlan Kurumu Sakarya Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.