AKÇAYSPOR'DA HEDEF SÜPER LİG

SPOR

AKÇAYSPOR'DA HEDEF SÜPER LİG

Geçtiğimiz sezon ligi Sakarya Amatör Lig 1. Amatör Küme B grubunda tamamlayan Akçayspor bu yıl süper ligi hedefleyen çalışmalarına başladı.

Yeni oluşturulan yönetimiyle çok güçlü bir kadro kuran Akçayspor'da Kulüp Başkanı İsa Sezer amaçlarının Süper Lig'e yüksel olduğunu söyledi.

Sezer, "Bu yıl oluşturduğumuz yeni yönetimimiz ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda takımımıza 14 yeni transfer yaparak güçlü bir kadro oluşturduk. Teknik ekibimizin başına Adil Ersoy ve İshak Ekici'yi getirdik. Takımımız idmanlarını haftanın 3 günü tesislerimizde yapmaya başladı. Bu yıl Sakarya'da ses getirecek olan bir ekip kurduk. Sezon sonunda Süper Lig'e çıkmayı hedefliyoruz" dedi.

"SPONSORLARA TEŞEKKÜR"

Açıklamasında kendilerine destek olan sponsorlara da teşekkür eden Sezer, "Bizlere her anlamda çok büyük destekleri olan Akçay Mahalle Muhtarı İlhan Sezer, Kafkas Garden Sahibi Onursal Başkanımız Arslan Akçay, Cevher Büfe işletmeleri sahibi Erol Cevher, Ertek Otomotiv sahibi Erdem Yıldırım, Kalyoncular Otomotiv sahibi Orhan Kalyoncu, Gider Tur sahibi Kadir Gider, Erişir Tur sahibi İbrahim Erişir, Bayraktar Zahirecilik sahibi Rusçan Bayraktar ve Yılmazkaya Besicilik sahibi Mustafa Yılmazkaya'ya şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim" diye konuştu.