ARAÇ MUAYENE İSTASYONU ARTIK HER AY GELECEK

GÜNCEL

ARAÇ MUAYENE İSTASYONU ARTIK HER AY GELECEK

Sapanca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Kubilay, gezici araç muayene istasyonunun artık her ay periyodik olarak Sapanca'da hizmet vereceğini açıkladı.

Gezici muayene istasyonunda traktör, motosiklet ve otomobillerin muayenesinin yaptırılabileceğini belirten Kubilay, "Gezici araç muayene istasyonu 6 Kasım 2021 Cumartesi günü 08:30 - 17:30 saatleri arasında kapalı pazar yerine hizmet verecek. Ayrıca gezici muayene istasyonu bundan sonra her ay belirli bir tarihte periyodik olarak Sapanca'da olacak" dedi.

Muayene randevusu hakkında da bilgiler veren Kubilay, "Vatandaşlarımız, TÜVTÜRK internet sayfasından randevu oluştururken sırasıyla, muayene alınmak istenen tarih, muayenenin bitiş tarihini ve Sakarya ilini seçtikten sonra çıkan sayfada görülecek olan gezici muayene istasyonunu (Sapanca) seçmesi ve daha sonra randevu saatini belirlemesi gerekmektedir.

Özellikle muayenesiz taşıt kalmamasını amaçlandığımız uygulama hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, 0 264 582 52 56 numaralı telefondan Sapanca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı ile iletişime geçebilirler'' diye konuştu.